Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Benin

Īpašums pārdošanai Beninā

Benina ir franču valodā runājoša Rietumāfrikas valsts. Tas ir pazīstams kā valsts, kurā dzimis voodoo reliģija, biežāk saukta par "voodoo".

Tā robežojas ar Nigēriju uz austrumiem, Nigēru un Burkinafasu uz ziemeļiem un Togo uz rietumiem.

Pirms iegādāties īpašumu pārdošanai Beninā, ir jāzina valsts ekonomiskā situācija.

Tā ir viena no valstīm, kas saskaras ar Gvinejas līci, tai nav daudz resursu un tādēļ Benina dzīves līmenis ir diezgan zems. Tās ekonomika galvenokārt ir saistīta ar kokvilnas eksportu. Beninas nervu centrs ir pilsēta starp Porto-Novo un Kotonū.

 Benina ir sadalīta 12 nodaļās, bet iedzīvotāji ir gandrīz pilnībā koncentrēti gar piekrasti, kur ir galvenās pilsētas: Kotonū, Porto-Novo un Godomey, savukārt Parakou ir visvairāk apdzīvots pilsētas centrs ārpus šīs teritorijas.

Ja jūs plānojat ieguldīt, iegādājoties īpašumu Beninā, labākās pilsētas to darīt:

Ouidah ir pilsēta, kas apvieno franču un portugāļu ietekmi. Pilsēta ir apmēram 40 km attālumā no Kotonū, bet tā ir daudz mazāk haotiska.

Porto Novo ir Beninas galvaspilsēta un bijušā Francijas galvaspilsēta Dahomey. Šajā pilsētā ir spēcīga Portugāles ietekme, un tajā ir vairāki tūrisma objekti, piemēram, Karaliskā pils, dārzi un Porto Novo karaļu muzejs.

Abomejs reiz bija senās Dahomejas galvaspilsēta apmēram 300 gadus no septiņpadsmitā gadsimta. Ja jūs interesē ieguldījumi nekustamajos īpašumos, kas tiek pārdoti Beninā, jums jāzina, ka Abomejā ir karaļa pilis, kuras UNESCO ir pasludinājusi par Pasaules mantojuma vietām.

Vēl viena interesanta pilsēta no Beninas pārdošanai domāto īpašumu viedokļa ir Grand-Popo, kas pagātnē bija nozīmīga loma vergu satiksmē. Pilsēta atrodas apmēram stundas brauciena attālumā no Kotonū un piedāvā lielisku ātruma maiņu no aizņemtas pilsētas. Ir daudz viesnīcu un kūrortu, un pludmales ir lieliska vieta, kur atpūsties un pavadīt brīvdienas.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 33680

PARDOŠANA Ēka, Benin, Cotonou, Cotonou, CALAVI

1,500,000.00EUR
PARDOŠANA
Ēka

544 m²
Pārdošanā esoša ēka, kas atrodas Abomeja-Kalavas 20 minūšu attālumā no Beninas galvaspilsētas Kotonū klusā rajonā. 544 m² ēka ar 48 istabām 5 stāvos,...
Cod. 5941

PARDOŠANA Villa, Benin, Cotonou, Cotonou, rue 6262 des prince

78,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

2780 m²
Es pārdeva mana māja villa netālu labi aprīkotu 'El Dorado viesnīcas paldies sazinieties ar mani drīz būs satisfere ar sīkāk
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB